szukaj:
home
|
zadaj pytanie
|
mapa strony
|
kontakt
|
EN
90-519 Łódź ul. Gdańska 121
e-mail:

26 września 2014 r. odbyła się konferencja "Potencjalne zmianamy w obrębie regionalnych obszarów inteligentnej specjalizacji województwa łódzkiego", która została zorganizowana przy współudziale Biura Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w ramach Narodowego Programu Foresight - wdrożenie

Porozumienie z BPPWŁ [2014-09-17]

Instytut Badań nad Przedsiębiorczością podpisał porozumienie o stałej współpracy z Biurem Planowania Przestrzennego Województwa Łodzkiego. Współpraca koncentruje się na wymianie danych dotyczących sytuacji społeczno-gospodarczej regionu oraz przewiduje organizowanie wspólnych seminariów, konferencji i spotkań.

 

Zaproszenie do składania ofert na usługę cateringową.

pobierz

Zaproszenie do składania ofert na materiały biurowe

pobierz

Zaproszenie do składania ofert na usługę ekspercką związaną z opracowaniem raportu poświęconego analizie współpracy w ramach obszarów inteligentnej specjalizacji województwa łódzkiego.

„Inteligentne specjalizacje województwa łódzkiego. Scenariusze rozwoju i mapy technologii dla rozwoju inteligentnego rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego’ – konferencja pod takim tytułem odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego 25 kwietnia 2014 r.

Na przełomie lutego i marca 2014 odbył się cykl warsztatów eksperckich w ramach przedsięwzięcia „Narodowy Program Foresight – wdrożenie wyników”. Pierwsze ze spotkań poświęcone było wypracowaniu scenariuszy rozwoju i docelowej wizji innowacyjnego rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego w województwie łódzkim w perspektywie do 2030 roku. 

Zapraszamy do składania ofert sprzedaży 3 oryginalnych tonerów do drukarki Kyocera Fs-1920.

Trwają konsultacje instytucjonalnych i eksperckich map głównych powiązań między nauką, gospodarką i technologiami w ramach inteligentnej specjalizacji województwa łódzkiego. Prace te prowadzone są w ramach Zadania 1f przedsięwzięcia „Narodowy Program Foresight – wdrożenie wyników”.

Zaproszenie do składania ofert na usługę ekspercką związaną z opracowaniem hipotez dotyczących budowy scenariuszy przyszłego rozwoju regionów: łódzkiego, śląskiego oraz podlaskiego w ramach przedsięwzięcia „Narodowy Program Foresight- wdrożenie wyników”.

 

WAŻNE DLA GOSPODARKI
GALERIA
NASZYM ZDANIEM

Wyzwania szybko zmieniającego się, konkurencyjnego świata wymagają nie tylko zmian w podejściu do zarządzania, ale też nowego modelu przywództwa.