szukaj:
home
|
zadaj pytanie
|
mapa strony
|
kontakt
|
EN
90-519 Łódź ul. Gdańska 121
e-mail:

Zapraszamy do składania ofert na oryginalne tonery do drukarki Kyocera.

Zaproszamy do składania ofert na materiały biurowe.

W dniach 12-14 listopada 2014 r. reprezentacja Instytutu Badań nad Przedsiębiorczością i Rozwojem Ekonomicznym EEDRI gościła w regionie Kyritz (Niemcy), w związku z realizacją projektu polegającego na wymianie doświadczeń w zakresie źródeł energii odnawialnych.

Inteligentna specjalizacja regionu a zmiana pozycji konkurencyjnej województwa łódzkiego  - pod takim tytułem zorganizowano warsztaty, które miały na celu wyselekcjonowanie najważniejszych problemów i priorytetów dla inteligentnego rozwoju naszego regionu z punktu widzenia potrzeb różnych sektorów

Profesor Bogdan Piasecki, szef Instytutu EEDRI, wziął udział w inauguracyjnym spotkaniu Ponadregionalnego Centrum Naukowo-Przemysłowego (BIO) Polimery-Materiał-Technologie dla gospodarki POLINTEGRA, które miało miejsce 27. 10. 2014 r. w siedzibie PwC w International Business Center.

 

We wtorek, 28 października 2014 r. w siedzibie Instytutu Badań nad Przedsiębiorczością i Rozwojem Ekonomicznym EEDRI odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli sektora MŚP oraz pracowników naukowych w ramach projektu "Łódzki Explorer. B+R". 

26 września 2014 r. odbyła się konferencja "Potencjalne zmianamy w obrębie regionalnych obszarów inteligentnej specjalizacji województwa łódzkiego", która została zorganizowana przy współudziale Biura Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w ramach Narodowego Programu Foresight - wdrożenie

Porozumienie z BPPWŁ [2014-09-17]

Instytut Badań nad Przedsiębiorczością podpisał porozumienie o stałej współpracy z Biurem Planowania Przestrzennego Województwa Łodzkiego. Współpraca koncentruje się na wymianie danych dotyczących sytuacji społeczno-gospodarczej regionu oraz przewiduje organizowanie wspólnych seminariów, konferencji i spotkań.

 

Zaproszenie do składania ofert na usługę cateringową.

pobierz

Zaproszenie do składania ofert na materiały biurowe

pobierz

WAŻNE DLA GOSPODARKI
GALERIA
NASZYM ZDANIEM

Wyzwania szybko zmieniającego się, konkurencyjnego świata wymagają nie tylko zmian w podejściu do zarządzania, ale też nowego modelu przywództwa.